Zostaw swój ślad na Wodo-Trendach 2022

Po przerwie wywołanej pandemią Covid -19 wracamy z kolejną edycją konferencji Wodo Trendy. Konferencją ciepło przyjętą przez branżę wod-kan, bowiem organizowaną przez wodociągowców dla wodociągowców. Podobnie jak we wcześniejszych latach, głównym organizatorem tego branżowego spotkania jest Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego. Merytorycznie program opracowany został opracowany przez specjalistów z Wodociągów Jaworzno. A z prezentacjami wystąpią m.in.: dr inż. Edyta Kudlek z Politechniki Śląskiej, dr Karolina Wojtasik z Uniwersytetu Śląskiego oraz prof. dr hab. Inż. Andrzej Witkowski z Uniwersytetu Śląskiego.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach, tak i w tym roku za cel wydarzenia obrano integrację środowiska, dyskusję na tematy najbardziej istotne oraz aktualne i dotykające branżę. Nie zabraknie więc tematów poświęconych budowaniu bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej, tematów związanych ze „śladem wodnym” oraz z deficytem
i zanieczyszczeniem wody.

Wśród gości znajdzie się konstruktor systemów produkujących wodę wysokoozonowaną nie tylko dla branży wodociągowej oraz osoby, którym bliska sercu jest filozofia „zero waste”
w domowej kuchni i szafie. Jednym słowem część oficjalna konferencji zostanie zakończona smacznie i stylowo – warsztatami w całości poświęconymi praktycznym rozwiązaniom jak oszczędzać wodę i pieniądze poprzez racjonalne planowanie domowych zakupów.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: czasopismo „Wodociągi-Kanalizacja” oraz serwis portalukomunalny.pl.

Sponsorzy: Wofil, Dempol Eco, AVK, Saint Gobain, Złote Runo, Sanit, Nordpartner, HSB, Uponor, Unisoft

Konferencja Wodo-Trendy 2022

Tytuł: Współczesne zagrożenia środowiska w wodzie

Data: 09-10 czerwca 2022 r.

Miejsce: Hotel Belweder w Ustroniu

Więcej informacji: www.wodo-trendy.pl