Stowarzyszenie na Targach Wod – Kan w Bydgoszczy

Po dwóch latach nieobecności spowodowanej pandemią, Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN wróciły do Bydgoszczy. XXVIII edycja tego wydarzenia odbyła się w dniach 10-12 maja. Nie mogło na nim zabraknąć przedstawicieli Naszego Stowarzyszenia.

Tradycja spotkań w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym to doskonała okazja do wymiany doświadczeń dla specjalistów z branży: prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów. Wystawa od lat jest najważniejszym na krajowym rynku oraz jednym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających.

Podczas wydarzenia Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego reprezentował prezes Andrzej Malinowski. Byli też obecni Członkowie Zarządu Stowarzyszenia, a także zasiadający w Radzie Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie: Stanisław Krusz, Józef Natonek, Piotr Niemiec oraz liczne grono przedstawicieli zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy oraz możliwość wyjątkowych osobistych spotkań. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, Strefa Nowych Technologii oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania. Dzięki wieloletniej tradycji Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska. Odpowiednie maszyny i nowoczesna technologia pomagają wodociągowcom w ich codziennych zadaniach. Dla producentów i dystrybutorów trzy dni wystawy to wspaniała okazja do wzmocnienia swojej pozycji na rynku i przedstawienia oferty największej grupie klientów z naszej branży.