Seminarium w Brennej

W dniach 24, 25 listopada 2022 r. odbyło się coroczne seminarium w Brennej, pod hasłem „Działalność przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji; Dobre praktyki i orzecznictwo sądowe”. Pierwszego dnia w ramach wydarzenia odbyły się warsztaty prawne prowadzone przez Kancelarię Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy sp. k.
Następnie prezes Wodociągów Wrocławskich przestawił wykład „Zarządzanie przedsiębiorstwem wod-kan. poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych, wprowadzonych w przedsiębiorstwie MPWiK Wrocław”. Podsumowaniem dnia była dyskusja „Dobre praktyki w zakresie – efektywności energetycznej” prowadzone przez Tadeusza Rzepeckiego, Przewodniczącego Rady Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”. W drugim dniu uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładu Adama Łaszyna, z Alert Media Communications w niezwykle ważnym temacie jakim jest „Komunikacja branży wodociągowej w kryzysie”.
Seminarium w Brennej to najwyższego szczebla spotkanie kadry menadżerskiej firm zrzeszonych w w naszym Stowarzyszeniu. To jedyna okazja do spotkania się w takim gronie i przedyskutowania najistotniejszych dla branży tematów.
Prezentacje ze spotkania są do pobrania TUTAJ