Seminarium w Brennej

21/22 października 2021 roku odbyło się coroczne Seminarium dla członków Stowarzyszenia. W tym roku spotkanie miało miejsce w hotelu Kotarz w Brennej. Pierwszego dnia w ramach wydarzenia odbyły się warsztaty prawne prowadzone przez radców prawnych Łukasza Ciszewskiego i Mateusza Farona z Kancelarii Radców Prawnych Jerzmanowski i Wspólnicy.

W drugim dniu uczestnicy mieli okazję wysłuchać podsumowania ankiet dotyczących procesu zatwierdzania wniosków taryfowych, przedstawionego przez Józefa Natonka, Prezesa Zarządu Wodociągów Jaworzno. O wyzwaniach dla branży wodociągowej mówił natomiast Krzysztof Dąbrowski, Prezes Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

Seminarium było także okazją do zapoznania się z przygotowaną przez Stowarzyszenie kampanią „Toaleta to nie śmietnik”, którą omówiła Agnieszka Jaszkaniec z Katowickich Wodociągów. Ostatnia z prezentacji, poświęcona pracy jako biegły sądowy z ramienia branży wodociągowej, została przedstawiona przez Ryszarda Woszczyka, Prezesa Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Myszkowie i jednocześnie biegłego sadowego.

Z materiałam z Seminarium zapoznać się można TUTAJ