Mikroorganizm – Mega Problem czyli odpalamy kolejną konferencję Wodo-Trendy 2024

Jeszcze przed wakacjami Ustroń stanie się gorącym miejscem dyskusji na temat wyzwań,
z jakimi  w ostatnim czasie mierzyła się branża wodociągowa. Nie zabraknie również rozważeń, na temat szans i zagrożeń, czyhających na przedsiębiorstwa, odpowiedzialne za zdrowie milionów obywateli.

Wszystkie te rozmowy zostaną przeprowadzone w ramach organizowanej przez  Stowarzyszenie Wodociągów Województwa Śląskiego Konferencji Wodo-Trendy 2024. To koleżeńskie spotkanie, połączone z merytorycznymi tematami, odbędzie od 20 do  21 czerwca br. na szczycie Równicy w Hotelu Belweder z piękną panoramą na Beskid Śląski.

Jak co roku na uczestników czeka atrakcyjny program z inspirującymi panelami dyskusyjnymi oraz z prelegentami z całego kraju. Tegoroczna edycja skierowana zostanie na tematy bakterii, bezpieczeństwa w dostawach wody oraz na sposoby radzenia sobie w sytuacjach, gdzie jakość woda dla masowych odbiorców jest obniżona.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do udziału w Konferencji Wodo-Trendy 2024,  która od lat jest znaną i rozpoznawalną konferencją oraz platformą wymiany doświadczeń koncertującą swoją uwagę na palących wodociągowców problemach a także innowacyjnych rozwiązaniach, które rozwijają i pchają branżę do przodu.

Od samego początku naszym celem, było stworzenie przestrzeni do dyskusji nad aktualnymi zagadnieniami, które mobilizują do działania wszystkich wodociągowców. Chcemy inspirować, wymieniać i wskazywać oraz adoptować najlepsze praktyki – mówi Józef Natonek, prezes Wodociągów Jaworzno oraz członek zarządu Stowarzyszenia Wodociągów Województwa Śląskiego w Katowicach.

Partnerzy i patroni medialni: Stowarzyszenie Hydrologów Polskich, Wodociągi i Kanalizacja, Portal Komunalny.pl oraz Kierunek Wodkan.pl

Sponsorzy: Wofil, DEMPOL-ECO, Złote Runo, SANIT-SERWIS, NORD PARTNER, HSB, Uponor, Unisoft, Flowap, KanRo, ALS i Rectus Polska.

Więcej informacji na temat konferencji oraz rejestracji dostępne są na stronie internetowej: https://wodo-trendy.pl/