II Konferencja Stowarzyszenia Forum Galicyjskich Wodociągowców w Dobczycach

W dniach 15-16 września w Dobczycach odbyła się II Konferencja Stowarzyszenia Forum Galicyjskich Wodociągów. Galicyjscy wodociągowcy dyskutowali o istotnych kwestiach związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem wod.-kan. Tj.: zapewnieniu ciągłości zasilania przedsiębiorstwem wod.-kan., do jakiego  stopnia rozwijać system kanalizacyjny oraz woda-energia-odpady w kierunku zamkniętym.

Konferencja była również doskonałą okazją, by złożyć uroczyste podziękowania Panu Alfredowi Szylko, prezesowi Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu, który przez 15 lat pełnił funkcję prezesa Spółki. Za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju branży i wieloletnie zarządzanie przedsiębiorstwem otrzymał podziękowania oraz gratulacje.

Kolega Alfred Szylko był członkiem Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego, w imieniu którego przemówił prezes Stowarzyszenia Andrzej Malinowski, dziękując za przyjaźń i będąc pod wrażeniem tego wszystkiego co osiągnął, życząc szczęścia i dobrej pamięci o koleżankach o kolegach z branży. Swoje podziękowanie złożył również Piotr Ziętara, prezes Wodociągów Miasta Krakowa oraz wielu wodociągowców obecnych na konferencji